Ampio Monolocale Nel Cuore Di Brera

  • 35 μ²
  • 1 υπνοδωμάτιο
  • 1 μπάνιο

Το διαμέρισμα Ampio Monolocale Nel Cuore Di Brera Μιλάνο με 1 υπνοδωμάτιο απέχει 900 μέτρα από το Πάρκο Σεμπιόνε και 5 λεπτά με τα πόδια από τον σταθμό του μετρό Lanza. Αυτό το διαμέρισμα 35 τ.μ. Έχει τη δυνατότητα να υποδεχτεί 4 άτομα.

Επιπλέον, υπάρχουν στεγνωτήρας μαλλιών, σεσουάρ και πετσέτες. Το διαμέρισμα Ampio Monolocale Nel Cuore Di Brera διαθέτει μπιντές, ξεχωριστή τουαλέτα και ντους για την άνεση σας.

Στο κατάλυμα οι επισκέπτες έχουν στη διάθεσή τους μικρή κουζίνα.

Αυτό το διαμέρισμα διαθέτει παροχές, όπως πλήρως εξοπλισμένη κουζίνα με ψυγείο και μαγειρικά σκεύη.

Το διαμέρισμα βρίσκεται στην άνετη τοποθεσία και απέχει περίπου 600 μέτρα από το Ενυδρείο Acquario Civico, καθώς και 450 μέτρα από τον Βοτανικό κήπο της Μπρέρα. Η Σκάλα του Μιλάνου είναι ένας δημοφιλής τουριστικός προορισμός που βρίσκεται 8 λεπτά με τα πόδια από το διαμέρισμα Ampio Monolocale Nel Cuore Di Brera. Μπορείτε επίσης να πάτε στον Καθεδρικό Ναό του Μιλάνου που βρίσκεται σε απόσταση μόλις 1 χλμ. Το κατάλυμα απέχει 20 λεπτά οδικώς από το αεροδρόμιο Μιλάνο Λινάτε και 10 λεπτά με τα πόδια από τον σιδηροδρομικό σταθμό Σταθμός Cadorna του Μιλάνου.

Χρειάζεστε περισσότερες επιλογές;
Check Top hotels near Ampio Monolocale Nel Cuore Di Brera Μιλάνο
Brera La Suite
Τιμή μόνο για κινητά

Brera La Suite

7.8
Καλό 20 σχόλια
83 μ από το κατάλυμα
USD 205 USD 185
ανά νύχτα
Parcheggio & Idromassaggio Brera
Τιμή μόνο για κινητά

Parcheggio & Idromassaggio Brera

6.7
Ευχάριστο 22 σχόλια
302 μ από το κατάλυμα
USD 194 USD 175
ανά νύχτα
Guesthost - Cordusio Enchanting Apartment
Τιμή μόνο για κινητά

Guesthost - Cordusio Enchanting Apartment

7.5
Καλό 81 σχόλια
479 μ από το κατάλυμα
USD 195 USD 176
ανά νύχτα
    Πρόσβαση στο ξενοδοχείο

    Αεροδρόμια

    Μιλάνο Λινάτε Αεροδρόμιο
    10 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Milan Cadorna Station
    700 μ.

    Εγκαταστάσεις

    Διαδίκτυο

    • Wi-Fi

    Στάθμευση

    • Στάθμευση

    Υπηρεσίες καταλύματος

    • VIP check-in/ -out

    Στην κουζίνα

    • Στεγνωτήρα
    • Κουζινικά είδη

    Στα δωμάτια

    • Κλιματισμός
    • Θέρμανση
    • Τραπέζι φαγητού
    • Υπηρεσία σιδερώματος

    Στο μπάνιο

    • Πλυντήριο ρούχων
    • Δωρεάν προϊόντα περιποίησης

    Γενικές εγκαταστάσεις

    • Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
    • Πυροσβεστήρες
    • Κλειδί

    Κατοικίδια

    • Δεν επιτρέπονται κατοικίδια !

    Σημαντικές πληροφορίες

    Check-in: από 16:00 έως 21:00
    Check-out: έως 10:00
    Αριθμός αδείας015146-LNI-03720,IT015146C2R9QGV76K
    Συχνές ερωτήσεις
    • Πού βρίσκονται το διαμέρισμα Ampio Monolocale Nel Cuore Di Brera;
      Το διαμέρισμα Ampio Monolocale Nel Cuore Di Brera είναι στο κέντρο του Μιλάνου, κοντά σε Πινακοθήκη Μπρέρα.
    • Ποια διάσημα αξιοθέατα βρίσκονται κοντά στο το διαμέρισμα Ampio Monolocale Nel Cuore Di Brera;
      Τα δημοφιλή αξιοθέατα που βρίσκονται κοντά στο το διαμέρισμα Ampio Monolocale Nel Cuore Di Brera περιλαμβάνουν Ο Μυστικός Δείπνος, Καθεδρικός Ναός του Μιλάνου καθώς και Πάρκο Σεμπιόνε.
    • Πόσο κοστίζει η διαμονή στο το διαμέρισμα Ampio Monolocale Nel Cuore Di Brera;
      Η διαμονή στο το διαμέρισμα Ampio Monolocale Nel Cuore Di Brera κοστίζει 132€.
    • Στο διαμέρισμα προσφέρεται φαγητό;
      Τα εστιατόρια κοντά στο διαμέρισμα περιλαμβάνουν Calicantus Sforzesco και Serendepico και απέχουν μόνο 5 λεπτά με τα πόδια.
    • Πόσα τετραγωνικά μέτρα έχει αυτό το διαμέρισμα;
      Αυτό το διαμέρισμα είναι 35 μ².

    Τοποθεσία

    Map
    Σε κοντινή απόσταση

    Αεροδρόμια

    Μιλάνο Λινάτε Αεροδρόμιο
    10 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Milan Cadorna Station
    700 μ.

    Αξιοθέατα κοντά

    Εστιατόρια κοντά

    Φωτογραφίες

    Αξιολογήσεις

    Δεν έχει σχόλια ακόμα :(

    Εάν έχει μείνει σ' αυτό το ξενοδοχείο, μοιραστείτε την εμπειρία σας μαζί μας

    Γράψτε σχόλιο

    Γράψτε σχόλιο

    Πότε ταξιδέψατε;

    Η βαθμολογία σας

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Πολύ κακό
    Εξαιρετκό

    Τα στοιχεία σας

    Από πού είστε;
    Ευχαριστούμε! Σας ευχαριστούμε που αφιερώσατε χρόνο για να μοιραστείτε την εμπειρία σας. Το σχόλιό σας θα δημοσιευτεί σύντομα.
    Επιστροφή στα σχόλια
    Το σχόλιο δεν έχει αποσταλεί.

    Επικοινωνήστε μαζί μας

    Εάν χρειάζεστε περισσότερα από 4 δωμάτια, παρακαλώ, υποβάλετε αίτημα ομαδικής κρατήσης.
    Τα στοιχεία σας
    Θέμα
    Μήνυμα
    Ampio Monolocale Nel Cuore Di Brera Μιλάνο

    Εμφάνιση στο χάρτη:

    Αξιοθέατα
    Συνιστώμενα εστιατόρια
    Οι δημόσιες συγκοινωνίες
    Ευχαριστούμε για την ανταπόκρισή σας
    Ευχαριστώ για την εγγραφή
    Κλείσιμο